Přehled sportovních akcí ve školním roce 2004/2005

12. 5. 2005 - Krajské kolo v hokejbale v Praze na Palmovce
- 6. místo
- na skóre unikl postup do boje o finále
- špatně organizované krajské finále (rozhodčí, míčky)

28. 4. 2005 - Okresní kolo - hokejbal
- 3. místo (8 družstev)
- Zdeněk Fukárek obdržel jediný gól za celý turnaj

8. 4. 2005 - Juniorský maratón - Přebor Středočeského kraje v Poděbradech
- účast 17 družstev (1x 6 km, 9 x 4 km)
- z OA se zúčastnili: Jakub Lechner, Jakub Hašek, Jaroslav Vrabec, Martina Zemanová, Viktor Sarvaš a získali 9. místo
- doprovod Mgr. Radek Novák

6. 4. 2005 - Rychlobruslení
- účast škol: Maja, Karmel, Spektrum, 3. ZŠ, OAMB
- účast z OAMB: Houška, Skalický, Mejstřík, Najberk, Mejzr, Kavan, Babic, čajovník Fugas, zapisovatel Jef a vůdce prof. Novák
Vítězové:
chlapci: 1. Hloušek, 2. Zeithammer, 3. Voborník, 4. Mach
děvčata: 1. Červinková, 2. Richterová, 3. Součková, 4. Křenová

14. 3. 2005 – se družstvo chlapců zúčastnilo okresního přeboru v silovém čtyřboji.
Hoši podali výkony na hranici svých osobních rekordů. Nejlépe se umístili Radim Edr a Jakub Lechner, ale i ostatním PK TEV blahopřeje – Jakubovi Haškovi, Honzovi Kavanovi, Honzovi Theisingerovi. Mimo soutěž si zazávodil i Ondřej Rampas z pomaturitního studia.

Foto 1

12. - 18. 2. 2005 - Lyžařský kurz třídy 1.D - Krkonoše - Vurmovka
- výcvik probíhal na sjezdovce Vurmovka, která je přímo u chaty, takže podmínky byly přímo ideální
- všichni žáci se zdokonalili v technice sjezdového lyžování, proběhl i výcvik a následná túra na běžkách
- počasí nám přálo
Vedoucí: Mgr. I. Sova
Instruktoři: Ing. M. Vaníček a PhDr. K. Vaníčková

6. - 12. 2. 2005 - Lyžařský kurz třídy 1. A - Vítkovice v Krkonoších, penzion Na Stráni, vlek Vurmovka, Aldrov
- vynikající povětrnostní podmínky
- všichni žáci zvládli sjezdování i běh na lyžích bez problémů
- závod běžeckých štafet a ve slalomu
Vedoucí: Mgr. J. Hlaváčová
Instruktoři: J. Volfová, Ing. M. Žďánský

24. - 29. 1. 2005 - Lyžařský kurz třídy 1.B - Vítkovice v Krkonoších
- vynikající sněhové podmínky, skvělá lyžovačka, skvělá třídečka
- zážitek - sněhová vichřice - středeční "bílé peklo"
Vedoucí kurzu: Mgr. M. Šourková, Mgr. O. Hašlar a Ing. L. Procházková

Foto 1 - Foto 2 - Foto 3

10. - 15. 1. 2005 - Lyžařský kurz třídy 1.C - Jánské Lázně
Vedoucí kurzu a zároveň třídní 1.C - Mgr. R. Novák zhodnotil kurz stručně, cituji: "Lyžovali jsme!"
Kurzu se dále zúčastnili - Mgr. V. Kasalová a Ing. M. Vaníček

9. - 10. 1. 2005 - Republikové finále v plavání
Dívky se zúčastnily republikového finále v plavání družstev v Táboře a obsadily krásné 11. místo v sestavě: Aneta Vaňková, Michaela Pravdová, Barbora Mařánová, Martina Zdílnová, Anna Stanislavová, Zuzana Burdová, Romana Klímová
V jednotlivcích: Aneta Vaňková - 4. místo v kraulu, Michaela Pravdová - 8. místo ve znaku
Doprovod - Mgr. R. Novák
Gratulujeme!!!

21. 12. 2004 - Školní kolo v rychlobruslení a bruslení
1. místo dívky - Lucie Teplá
1. místo chlapci - Michal Skalický
Organizace Mgr. R. Novák (+ Mgr. O. Hašlar, Mgr. V. Kasalová, Mgr. I. Sova, Mgr. M. Šourková a třída 1.C)

14. 12. 2004 - Školní kolo ve stolním tenisu
1. místo dívky - Petra Žďánská
1. místo chlapci - Vojtěch Hložek
Organizace Mgr. I. Sova a Ing. M. Žďánský

Foto 1 - Foto 2 - Foto 3

9. 12. 2004 - Okresní přebor SŠ ve fotbalu
- 9. místo
- chlapci jednou vyhráli a jednou remízovali, přesto nepostoupili ze skupiny
Doprovod - Mgr. R. Novák

8. 12. 2004 - Krajské kolo v plavání v Neratovicích
Družstvo dívek obsadilo 1. místo s postupem na republiku 9. - 10. 1. 2005
Družstvo: Mařanová Bára, 4.D - motýlek, Pravdová Míša, 3.C - znak, Vaňková Aneta, 3.A - kraul, Zdílnová Martina, 1.C - kraul, Čurdová Zuzana, 1.A - prsa, Stanislavová Anna, 2.D - prsa, Brejšová Míša, 3.C - štafeta
Doprovod - Mgr. R. Novák

Foto 1

4. 12. 2004 - Školní kolo v silovém čtyřboji
1. místo dívky - Bára Lejsková
1. místo chlapci - Jan Theisinger
Organizace - Mgr. Šourková a Mgr. Novák

Foto 1 - Foto 2

29. 11. 2004 - Školní kolo závodů ve šplhu aneb Memoriál Bédi Šupčíka
- zúčastnilo se celkem 39 dívek a 10 chlapců
- výsledky viz Výsledková listina
Organizace - Mgr. V. Kasalová a Mgr. O. Hašlar

Foto 1 - Foto 2 - Foto 3 - Foto 4

10. 11. 2004 - Okresní přebor SŠ ve volejbalu dívek
- zúčastnilo se 10 družstev
- dívky vybojovaly 2. místo, když ve finále podlehly po tuhém boji PEG 1:2
Sestava: Monika Jonášová - blokařka a kapitánka týmu, Zuzana Vávrová - smečařka, Simona Sýkorová - smečařka, Zuzana Rigová - blokařka, Tereza Černá - nahrávačka, Markéta Brzobohatá - univerzál, Bára Macková - univerzál
Doprovod - Mgr. M. Šourková

Foto 1

11. 11. 2004 - Okresní přebor SŠ v basketbalu dívek
Dívky obsadily 4. místo
Doprovod - Mgr. O. Hašlar

18. 11. 2004 - Okresní kolo v plavání družstev v Mladé Boleslavi Dívky vybojovaly 1. místo s postupem do krajského kola v Neratovicích (8.12.2004)
Družstvo: Mařanová Bára, Pravdová Míša, Vaňková Aneta, Zemanová Martina, Zdílnová Martina, Čurdová Zuzka, Stanislavová Áňa, Brejšová Míša
Michaela Pravdová dle bodování nejlepší výkon - 50m znak
Chlapci obsadili 3. místo
Organizátor - Mgr. R. Novák

2. 11. 2004 - Okresní přebor SŠ v basketbalu chlapců
Družstvo chlapců vybojovalo krásné 2. místo pod taktovkou Michala Pacovského - 1.C
Doprovod - Mgr. R. Novák

Foto 1

1. 10. 2004 - Středoškolský pohár v atletice na Městském stadionu v MB
Družstvo dívek obsadilo 3. místo.
Z jednotlivkyň nejlepší umístění Mařanová - 2. ve výšce a Šusterová - 3. na 800m.
Doprovod - Mgr. J. Hlaváčová
Družstvo chlapců obsadilo 6. místo. Doprovod - Mgr. R. Novák

15. 10. 2004 - Okresní kolo SŠ v přespolním běhu na Štěpánce
Družstvo dívek obsadilo 3. místo.
V jednotlivcích byly: Šusterová 5., Janoušková 6., Flídrová 8., Macáková 11. a Zemanová 12.
Pořadatel - OA, organizace - Mgr. J. Hlaváčová a Mgr. O. Hašlar

23. 9. 2004 - Okresní kolo v kopané v Mladé Boleslavi
Chlapci vybojovali 5. místo - pochvalu zaslouží hlavně Milan Soukup - 3.B
Pořadatel - OA, organizátor - Mgr. R. Novák