15. 6. 2012 - Okresní kolo v atletice SŠ - jednotlivci

V pátek 15. června 2012 se uskutečnilo okresní kolo jednotlivců v atletice na Astonce. Naši školu reprezentovalo 7 dívek a 7 chlapců.
Výborných výkonů dosáhly především dívky ve skoku vysokém, když obsadily 1. a 2. místo výbornými výkony - Flusková z 1. A skočila 156 cm a Dědková z 2. B 148 cm. Eva Dědková dosáhla na medaili i v dálce, kde obsadila výkonem 450 cm 3. místo, Anička Flusková byla 5. se 432 cm. Třetí místo obsadila ještě Jana Bílková ze 3. B ve vrhu koulí výkonem 864 cm. V běhu na 800 m obsadila 4. místo Helena Čechová ze 2. B, Šárka Vrabcová byla 5. Dále bez umístění se zúčastnily Katka Velechovská ze 3. B a Samanta Mastejová ze 2. C.
Všem závodnicím děkujeme za účast a medailistkám blahopřejeme.
Vedoucí družstva dívek: J. Hlaváčová

Fotogalerie

19.-25. 2. 2012 - LVK 1.B

Hodnoceni LVK.

5. 10. 2011 - Okresní kolo v přespolním běhu

Ve středu 5. října 2011 uspořádala naše škola již tradičně okresní přebor středních škol v přespolním běhu. Celkem se zúčastnilo 56 závodníků ze 7 škol našeho okresu. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení Koutková, Flusková, Ďurišová a Kulíšková. Čest chlapců hájil jediný - Jan Sobota ze 2. C (umístil se na pěkném 9. místě), ostatním nominovaným bohužel závod kolidoval s mistrovským fotbalovým utkáním.
Nejlépe se umístila Markéta Ďurišová na 2. místě, Anička Flusková byla 7., Tereza Koutková 12. a Markéta Kulíšková 22. Děvčata skončila celkově třetí. Výsledky jsou přiloženy. Všem našim závodníkům děkujeme za účast, Markétě blahopřejeme.
J. Hlaváčová

Fotogalerie
Výsledky

29. 9. 2011 - Okresní kolo In line brusle; 4. 10. 2011 - Krajské kolo In line brusle

Naše škola uspořádala 29.9.20011 okresní kolo In line brusle 2011 pro žáky ZŠ a SŠ.
Pro úspěšné závodníky proběhlo v úterý 4. 10. 2011 krajské kolo v Benátkách nad Jizerou.
V krajském kole školu úspěšné reprezentovali - Dáša Macounová (2.D), která vybojovala krásné 3. místo, Jana Tomanová (2.B), která skončila na 6. místě.
Děkujeme závodnicím za úspěšnou reprezentaci školy.
Mgr. Radek Novák organizátor okresního kola

Foto

20. 9. 2011 - Středoškolský pohár v atletice Corny - okresní kolo

V úterý 20. září 2011 se konalo okresní kolo středoškolského poháru v atletice na stadionu J. Železného v Mladé Boleslavi.
Družstvo dívek naší školy se umístilo na velmi pěkném 2. místě. Na vítězství dosáhly dívky ve skoku dalekém - Eva Dědková ze 2. B výkonem 453cm a Anička Flusková z 1. A ve skoku vysokém vynikajícím výkonem 152 cm. Dále dosáhla výborného výkonu ve skoku vysokém Eva Dědková, skokem 140 cm obsadila 2.-3. místo a A. Flusková ve skoku dalekém výkonem 417 cm obsadila 3. místo. Druhá místa vybojovaly v běhu na 200 m K. Velechovská ze 3. B výkonem 30,8 s a A. Staňková ze 4. D na 800 m časem 2:47,4. Ve štafetě 100-200-300-400 m ve složení Dědková, Velechovská, Ďurišová, Staňková skončily dívky také na 2. místě za GJP. Pěknými výkony se také předvedla M. Ďurišová z 1. A, která skončila 4. v kouli výkonem 892 cm. Dále se okresního kola zúčastnila Jana Bílková a T. Řípová ze 3. B, S. Mastejová ze 2. C, B. Kuntošová, V. Prokůpková a D. Slánská ze 4. A, M. Šimonová ze 4. D. Citelně chyběla atletka K. Slábová ze 3. A, která se pro nemoc nezúčastnila. Všem závodnicím děkujeme za účast a medailistkám blahopřejeme.
Vedoucí družstva: J. Hlaváčová