Vyšší odborná škola ekonomická v Mladé Boleslavi
Obor:  Finanční řízení
Školní rok:  2010/2011
Forma vzdělávání:  denní / dálková
Datum: 6.9.2011
Harmonogram absolutoria
Jméno (jazyk) Obhajoba AP Vedoucí / oponent AP Odborný jazyk Teor. odbor. zkouška
  Příprava Zkouška   Příprava Zkouška Příprava Zkouška
  7:40 - 8:00 8:00 - 8:20 Radim Hradiský 9:00 - 9:20 9:20 - 9:40 10:20 - 10:40 10: 40 - 11:00
Hradiská Šárka (NJ)     /        
- dálková Známka Ing. Eva Smažíková Otázka č.  Známka Otázka č.  Známka
             
 
  Příprava Zkouška Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
  8:00 - 8:20 8:20 - 8:40 Ing. Luboš Florian     10:40 - 11:00 11:00 - 11:20
Bubáková Petra     /        
- dálková Známka Ing. Miroslava Kindlová     Otázka č.  Známka
             
 
  Příprava Zkouška Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
  8:20 - 8:40 8:40 - 9:00 Milan Sudek     11:00 - 11:20 11:20 - 11:40
Marešová Lucie     /        
- dálková Známka Ing. Eva Smažíková     Otázka č.  Známka
             
 
        Příprava Zkouška    
        9:00 - 9:40 9:40 - 10:00    
Šmolka Jiří (AJ)              
- dálková     Otázka č.  Známka    
             
 
  Příprava Zkouška Vedoucí / oponent AP Příprava Zkouška Příprava Zkouška
  8:40 - 9:00 9:00 - 9:20 Ing. Radek Trejbal 9:40 - 10:00 10:00 - 10:20 11:20 - 11:40 11:40 - 12:00
Pilařová Klára (AJ)     /        
  Známka Ing. Eva Sýkorová Otázka č.  Známka Otázka č.  Známka
             
 
        Příprava Zkouška Příprava Zkouška
        10:00 - 10:20 10:20 - 10:40 11:40 - 12:00 12:00 - 12:20
Poláková Jana (AJ)              
      Otázka č.  Známka Otázka č.  Známka
             
 
Polední přestávka, vyhlášení výsledků
Jméno (jazyk) Obhajoba AP Vedoucí / oponent AP Odborný jazyk Teor. odbor. zkouška
        Příprava Zkouška Příprava Zkouška
        12:40 - 13:00 13:00 - 13:20 14:20 - 14:40 14:40 - 15:00
Řídká Michaela (NJ)              
      Otázka č.  Známka Otázka č.  Známka
             
 
      Vedoucí / oponent AP Příprava Zkouška Příprava Zkouška
        13:00 - 13:20 13:20 - 13:40 14:40 - 15:00 15:00 - 15:20
Pelda Lukáš (NJ)              
      Otázka č.  Známka Otázka č.  Známka
             
 
      Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
            13:20 - 13:40 13:40 - 14:00
Vocásková Petra              
          Otázka č.  Známka
             
 
      Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
            13:40 - 14:00 14:00 - 14:20
Šináglová Martina              
          Otázka č.  Známka
             
 
      Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
          14:00 - 14:20 14:20 - 14:40
Boháčová Zuzana            
          Otázka č.  Známka
             
 
      Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
            15:00 - 15:20 15:20 - 15:40
Boudová Hana              
          Otázka č.  Známka
             
 
      Vedoucí / oponent AP     Příprava Zkouška
          15:20 - 15:40 15:40 - 16:00
Beran Jan            
          Otázka č.  Známka
             
 
Vyhlášení výsledků